Телефон горячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

Ваша думка має значення
Перейменування міста Цюрупинськ:

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

вологість:

тиск:

вітер:

Як міський голова та спіробітники ДАІ вітали жінок зі святом у ЦюрупинськуДосить незвичною виявилась поїздка для жінок-водіїв на дорогах міста Цюрупинська. Почуття страху і переживання у зв'язку із зупинкою автомобіля працівником ДАІ Хабратом О.В., який патрулював у цей день, змінювалися посмішкою, коли Олег Васильович починав вітати жінок прекрасними словами та квітами у день весняного свята 8 березня.

Ініціатором такого креативного привітання та співпраці місцевої влади та правоохоронних органів був Цюрупинський міський голова Дмитро Воронов.

Як наслідок, жінки були дуже здивовані таким незвичайним привітанням, та обіцяли бути більш уважними під час руху на дорогах нашого міста.

 

Як міський голова та спіробітники ДАІ вітали жінок зі святом у ЦюрупинськуЯк міський голова та спіробітники ДАІ вітали жінок зі святом у ЦюрупинськуЯк міський голова та спіробітники ДАІ вітали жінок зі святом у ЦюрупинськуЯк міський голова та спіробітники ДАІ вітали жінок зі святом у ЦюрупинськуЯк міський голова та спіробітники ДАІ вітали жінок зі святом у ЦюрупинськуЯк міський голова та спіробітники ДАІ вітали жінок зі святом у ЦюрупинськуЯк міський голова та спіробітники ДАІ вітали жінок зі святом у ЦюрупинськуЯк міський голова та спіробітники ДАІ вітали жінок зі святом у ЦюрупинськуЯк міський голова та спіробітники ДАІ вітали жінок зі святом у ЦюрупинськуЯк міський голова та спіробітники ДАІ вітали жінок зі святом у ЦюрупинськуЧитайте також:
28.03.16 У Цюрупинську відбулися традиційні змагання з веслування

28.03.16 У Цюрупинську завершився перший етап чемпіонату України з мотокросу

26.03.16 Змагання з веслування імені І.М.Сотника у Цюрупинську (відео)

26.03.16 Відкриття чемпіонату України з мотокросу у Цюрупинську (відео)

25.03.16 У Цюрупинському дитячому садочку ремонтують навіси для дітей

25.03.16 Підприємство Дунапак Таврія погодилось провести реконструкцію парку на житлоселищі разом із

25.03.16 У Цюрупинську розпочались планові ремонти доріг

25.03.16 Про систему водовідведення у Цюрупинську

24.03.16 Справжній показ «ЕКО-МОДИ» у цюрупинському дитячому садочку

24.03.16 Сьогодні у Цюрупинську стартував всеукраїнський легкоатлетичний крос