Телефон горячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

Ваша думка має значення
Перейменування міста Цюрупинськ:

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

вологість:

тиск:

вітер:

Нажаль не всі городяни прагнуть системно вирішувати питання з безпритульними тваринами у містіВідбулась зустріч міського голови з представниками громади стосовно питання безпритульних тварин, на якій було обговорено варіанти боротьби з цим неприємним явищем. Дмитро Миколайович роз’яснив, що є дієвий варіант поступового зменшення популяції тварин шляхом стерилізації. Для цього в бюджеті 2016 року є відповідні кошти та цільова програма, а ще існують волонтерські організації, які теж прагнуть допомогати у вирішені важливої для нашого міста проблеми. На території Цюрупинської районної ветеринарної лікарні необхідно розташувати два – три вольєри для тимчасового перебування собак, де вони зможуть знаходитись декілька днів під наглядом, після стерилізації.

Мешканці вулиці, які проживають поряд з ветеринарною лікарнею агресивно сприйняли новину та не підтримали такої ідеї. Аргументом незадоволених було те, що собаки будуть скиглити та розповсюджувати антисанітарію біля їх домівок. «Ми не хочемо, щоб було тут, де завгодно, хоч на Луні, але не тут!».

"Законодавець чітко визначив процедуру, як це потрібно робити. Де ще проводити стерелізацію, як не в спеціалізованій установі? До мене кожен день надходять листи з ЦРЛ, шкіл міста, організацій, підприємств та від звичайних городян які стали жертвами безпритульних тварин. Проблема існує і її потрібно вирішувати, системно та негайно. Звичайно, я поважаю вашу позицію і не піду проти жителів вулиці, але на мою думку, така категоричність у цьому значущому для міста питанні, не є прикладом конструктивної спрівпраці між владою та громадянами", - підсумував Дмитро Миколайович. 

 

Нажаль не всі городяни прагнуть системно вирішувати питання з безпритульними тваринами у містіНажаль не всі городяни прагнуть системно вирішувати питання з безпритульними тваринами у містіНажаль не всі городяни прагнуть системно вирішувати питання з безпритульними тваринами у містіНажаль не всі городяни прагнуть системно вирішувати питання з безпритульними тваринами у місті

 Читайте також:
28.03.16 У Цюрупинську відбулися традиційні змагання з веслування

28.03.16 У Цюрупинську завершився перший етап чемпіонату України з мотокросу

26.03.16 Змагання з веслування імені І.М.Сотника у Цюрупинську (відео)

26.03.16 Відкриття чемпіонату України з мотокросу у Цюрупинську (відео)

25.03.16 У Цюрупинському дитячому садочку ремонтують навіси для дітей

25.03.16 Підприємство Дунапак Таврія погодилось провести реконструкцію парку на житлоселищі разом із

25.03.16 У Цюрупинську розпочались планові ремонти доріг

25.03.16 Про систему водовідведення у Цюрупинську

24.03.16 Справжній показ «ЕКО-МОДИ» у цюрупинському дитячому садочку

24.03.16 Сьогодні у Цюрупинську стартував всеукраїнський легкоатлетичний крос