Телефон горячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

Ваша думка має значення
Перейменування міста Цюрупинськ:

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

вологість:

тиск:

вітер:

У Цюрупинську відбулося засідання голів вуличних та будинкових комітетівУ Цюрупинську відбулося засідання голів вуличних та будинкових комітетів29 лютого 2016 року відбулося засідання голів вуличних та будинкових комітетів.

Міський голова проінформував присутніх по таким питанням: вивезення сміття та тимчасові труднощі у приватному секторі, грейдерування грунтових вулиць, освітлення вулиць та скверів міста, вирішення питання огорожі Парку Слави, повернення різниці в цінах і тарифах комунальним підприємствам.

Активісти погодилися, що проблема зі сміттям складна і довготривала, звернули увагу на те, що і жителям слід бути охайнішими і не викидати стихійно сміття у річку, ліс та у сміттєві баки багатоповерхівок. Слушною була пропозиція голови вуличного комітету та депутата міської ради Гузик Л.М. про участь активістів вулиць у сесіях міської ради, разом з депутатами долучатися до вирішення нагальних справ та роз’яснювати своїм жителям на місцях достовірну і чесну інформацію.

«Треба вирішувати проблеми міста, разом, а не гратися у політику», - підсумував Дмитро Воронов. Голова вуличного комітету гр. Коротких Л.Д (нещодавно переїхала жити до нас з іншого міста) закликала всіх не бути байдужими до нашої природи та проводити суботники в місцях відпочинку. Також на зустрічі було піднято питання діяльності міського ЦНАПу, який розпочне роботу у травні місяці, говорили про кладовища та безпритульних тварин.

Наостанку вуличні комітети звернулися з проханням до міського голови надати їм інформацію про діючих депутатів та членів постійних комісій.Читайте також:
28.03.16 У Цюрупинську відбулися традиційні змагання з веслування

28.03.16 У Цюрупинську завершився перший етап чемпіонату України з мотокросу

26.03.16 Змагання з веслування імені І.М.Сотника у Цюрупинську (відео)

26.03.16 Відкриття чемпіонату України з мотокросу у Цюрупинську (відео)

25.03.16 У Цюрупинському дитячому садочку ремонтують навіси для дітей

25.03.16 Підприємство Дунапак Таврія погодилось провести реконструкцію парку на житлоселищі разом із

25.03.16 У Цюрупинську розпочались планові ремонти доріг

25.03.16 Про систему водовідведення у Цюрупинську

24.03.16 Справжній показ «ЕКО-МОДИ» у цюрупинському дитячому садочку

24.03.16 Сьогодні у Цюрупинську стартував всеукраїнський легкоатлетичний крос