Телефон горячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

Ваша думка має значення
Перейменування міста Цюрупинськ:

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

вологість:

тиск:

вітер:

У Цюрупинській міській раді відбулися учбово-методичні збориУ Цюрупинській міській раді відбулися учбово-методичні збориНа сьогоднішній день для жителів України актуальним залишається питання про весняний призов та нову хвилю мобілізації. У Цюрупинській міській раді відбулися учбово-методичні збори з вище зазначених питань, у якій прийняли участь представники міської влади, військовослужбовці Цюрупинського районного військового комісаріату, голови вуличних комітетів, робітники комунальних служб, працівники дошкільних навчальних закладів та закладів культури, члени міської комісії по координації мобілізаційних заходів у м.Цюрупинську.

Основні питання, на які було акцентовано увагу присутніх: вік призовників (18-20 років), місце проходження військової служби (військові частини та військово-навчальні центри), строк проходження військової служби (півтора року), участь у військових діях (призовники в військових діях участі не приймають).

Другим питанням цих зборів було питання про наступну хвилю мобілізації. В 2016 році в країні може бути проведений сьомий етап мобілізації, в процесі якого до складу ЗСУ будуть покликані ті, хто вже відслужив в зоні АТО.

Попередній план призовної кампанії вже відомий і доведений військовим комісаріатам. Цюрупинський районний військовий комісаріат прогнозує, що сьома хвиля буде меншою за кількістю мобілізованих, але більш якісна за складом. Серед головних причин є підвищення мотивації для служби у Збройних Силах. Не меньш важливою причиною, що вплине на якісний склад мобілізованих, є військова служба за контрактом. Саме контрактників першочергово набиратимуть у ЗСУ.

У Цюрупинській міській раді відбулися учбово-методичні збориУ Цюрупинській міській раді відбулися учбово-методичні збориЧитайте також:
28.03.16 У Цюрупинську відбулися традиційні змагання з веслування

28.03.16 У Цюрупинську завершився перший етап чемпіонату України з мотокросу

26.03.16 Змагання з веслування імені І.М.Сотника у Цюрупинську (відео)

26.03.16 Відкриття чемпіонату України з мотокросу у Цюрупинську (відео)

25.03.16 У Цюрупинському дитячому садочку ремонтують навіси для дітей

25.03.16 Підприємство Дунапак Таврія погодилось провести реконструкцію парку на житлоселищі разом із

25.03.16 У Цюрупинську розпочались планові ремонти доріг

25.03.16 Про систему водовідведення у Цюрупинську

24.03.16 Справжній показ «ЕКО-МОДИ» у цюрупинському дитячому садочку

24.03.16 Сьогодні у Цюрупинську стартував всеукраїнський легкоатлетичний крос