Телефон горячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

Ваша думка має значення
Перейменування міста Цюрупинськ:

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

вологість:

тиск:

вітер:

Звернення до цюрупинчан з нагоди річниці трагічних подій на майданіТрагічні події на майдані - це ніщо інше, як надзвичайно болісний, але незворотній процес становлення сучасного громадянського суспільства в Україні.

Сьогоднішній захід має назву - ЗИМА ЩО НАС ЗМІНІЛА і це дійсно так. Бо люди їхали на Київ та виходили на головні площі у своїх містах, а я пам'ятаю як це було у Цюрупинську біла пам'ятника Т. Шевченко кожної неделі... Виходили не заради президента, депутатів або окремих політиків, тоді навіть єдиного лідера не було... Ми просто більше не могли жити в країни, в якій від нас нічого не залежіть!

Тоді ніхто навіть не міг собі уявити, що заради влади та збереження системи, окремі "діячі" будуть здатні віддати наказ стріляти в громадян. В громадян, які вийшли захистити своє конституційне право на гідне життя у власній крїні.

Побиті студенти, постріли зі снайперських рушниць, або коли в мирний час горить головна площа твоєї країни та гинуть люди... це страшно! Але я щиро вірю в те, що після того почуття єдності, що ми відчули під час майдану, вже не може буте так, як це було раніше. Не може, бо якісно іншими стали самі українці.

Наголошую! Жодна влада та грощі не варті життів вбитих хлопців і дівчат які тоді пішли до Бога за те, щоб ми з вами мали реальний шанс змінити Україну. І ці зміни приходять... Я не хочу зараз наводити конретні приклади супротиву старої системи в нашому місті та на Херсонщині... але повірте, це відбувається надзвичайно важко!

Проте, не потрібно опускати рук!  В нас, неодмінно, все буде гаразд, бо українці, як ніхто інший, заслуговують на краще життя і стоячи перед фотокартками з яких нам посміхаються герої "небесної сотні", ми, живі, просто зобов'язані рухатись далі, будувати нове суспільство та бути щасливими! Інкаше зрадимо самих себе і національну їдею гідного життя у вільній, демократичній, та європейській Україні!

Цюрупинський міський голова Дмитро Воронов

 

Звернення до цюрупинчан з нагоди річниці трагічних подій на майданіЗвернення до цюрупинчан з нагоди річниці трагічних подій на майданіЗвернення до цюрупинчан з нагоди річниці трагічних подій на майданіЗвернення до цюрупинчан з нагоди річниці трагічних подій на майданіЗвернення до цюрупинчан з нагоди річниці трагічних подій на майданіЗвернення до цюрупинчан з нагоди річниці трагічних подій на майданіЗвернення до цюрупинчан з нагоди річниці трагічних подій на майданіЗвернення до цюрупинчан з нагоди річниці трагічних подій на майданіЗвернення до цюрупинчан з нагоди річниці трагічних подій на майданіЗвернення до цюрупинчан з нагоди річниці трагічних подій на майданіЧитайте також:
28.03.16 У Цюрупинську відбулися традиційні змагання з веслування

28.03.16 У Цюрупинську завершився перший етап чемпіонату України з мотокросу

26.03.16 Змагання з веслування імені І.М.Сотника у Цюрупинську (відео)

26.03.16 Відкриття чемпіонату України з мотокросу у Цюрупинську (відео)

25.03.16 У Цюрупинському дитячому садочку ремонтують навіси для дітей

25.03.16 Підприємство Дунапак Таврія погодилось провести реконструкцію парку на житлоселищі разом із

25.03.16 У Цюрупинську розпочались планові ремонти доріг

25.03.16 Про систему водовідведення у Цюрупинську

24.03.16 Справжній показ «ЕКО-МОДИ» у цюрупинському дитячому садочку

24.03.16 Сьогодні у Цюрупинську стартував всеукраїнський легкоатлетичний крос