Телефон горячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

Ваша думка має значення
Перейменування міста Цюрупинськ:

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

вологість:

тиск:

вітер:

В Цюрупинську відкрився «Інтернет – БібліоЦентр»Нині йде інтенсивний процес модернізації та зміни традиційного образу бібліотек. Не стоїть осторонь цих процесів і бібліотеки Цюрупинська. 2016 рік став вдалим. Зважаючи на велику затребуваність бібліотечних послуг у нашому місті на Слобідці та Житлоселищі міська рада прийняла рішення про обладнання бібліотек комп’ютерами.

Завдяки ініціативі міського голови Дмитра Воронова прийнято рішення поступового обладнання міських бібліотек комп’ютерами та Інтернетом. В результаті чого для громади Цюрупинська відкриваються нові можливості публічного доступу до всесвітньої мережі Інтернет. Кожен з користувачів бібліотеки матиме можливість безкоштовно скористатися новими послугами.

Сьогодні для наших міських бібліотек знаменний день - відкрився «Інтернет – БібліоЦентр». На відкритті «Інтернет – БібліоЦентру» в бібліотеках №2 та №3 були присутні міський голова Дмитро Воронов, заступник міського голови Ольга Петриченко, директор міських бібліотек Наталія Громада та постійні користувачі і читачі цих закладів.

«Ідея створити комп’ютерний центр при бібліотеках виникла тому, щоб кожен мав можливість - скористатися всіма можливими послугами Інтернет – це дуже розумне і вірне рішення. Цей проект ми почали втілювати у життя, Інтернет з’явився у бібліотеках №2 та №3. Поступово ми комп’ютеризуємо всі бібліотеки. Для цього необхідні бажання та спільні зусилля влади та громадськості» - зазначив Дмитро Воронов.

В Цюрупинську відкрився «Інтернет – БібліоЦентр» В Цюрупинську відкрився «Інтернет – БібліоЦентр» В Цюрупинську відкрився «Інтернет – БібліоЦентр» В Цюрупинську відкрився «Інтернет – БібліоЦентр» В Цюрупинську відкрився «Інтернет – БібліоЦентр» В Цюрупинську відкрився «Інтернет – БібліоЦентр» В Цюрупинську відкрився «Інтернет – БібліоЦентр» В Цюрупинську відкрився «Інтернет – БібліоЦентр» В Цюрупинську відкрився «Інтернет – БібліоЦентр» В Цюрупинську відкрився «Інтернет – БібліоЦентр»Читайте також:
28.03.16 У Цюрупинську відбулися традиційні змагання з веслування

28.03.16 У Цюрупинську завершився перший етап чемпіонату України з мотокросу

26.03.16 Змагання з веслування імені І.М.Сотника у Цюрупинську (відео)

26.03.16 Відкриття чемпіонату України з мотокросу у Цюрупинську (відео)

25.03.16 У Цюрупинському дитячому садочку ремонтують навіси для дітей

25.03.16 Підприємство Дунапак Таврія погодилось провести реконструкцію парку на житлоселищі разом із

25.03.16 У Цюрупинську розпочались планові ремонти доріг

25.03.16 Про систему водовідведення у Цюрупинську

24.03.16 Справжній показ «ЕКО-МОДИ» у цюрупинському дитячому садочку

24.03.16 Сьогодні у Цюрупинську стартував всеукраїнський легкоатлетичний крос