Телефон горячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

Ваша думка має значення
Перейменування міста Цюрупинськ:

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

вологість:

тиск:

вітер:

День всіх закоханих у ЦюрупинськуНа передодні 14 лютого у Цюрупинську, за підтримки Цюрупинського міського голови, відбулося молодіжне свято "День всіх закоханих". Співорганізаторами свята виступили працівники районного відділу культури та відділу освіти. У конкурсі прийняли участь учні старших класів: пара №1 Фадей та Даша (Цюрупинська гімназія), пара №2Олександр та Олександра (ЗОШ №2) та пара №3 Всеволод та Яна (ЗОШ №4).

Цікава та насичена конкурсно-розважальна програма включала в себе різноманітні завдання, з якими учасники легко впорались.

Більшою кількістю голосів найкращою парою обрано учнів загальноосвітньої школи №2. Всіх учасників міський голова привітав квітами та подарунками. Оскільки свято відбулося напередодні Дня закоханих всі конкурсанти отримали в дарунок сертифікати для романтичної вечері в кафе «Едем».

День всіх закоханих у ЦюрупинськуДень всіх закоханих у ЦюрупинськуДень всіх закоханих у ЦюрупинськуДень всіх закоханих у ЦюрупинськуДень всіх закоханих у ЦюрупинськуДень всіх закоханих у ЦюрупинськуДень всіх закоханих у ЦюрупинськуДень всіх закоханих у ЦюрупинськуДень всіх закоханих у ЦюрупинськуДень всіх закоханих у ЦюрупинськуДень всіх закоханих у ЦюрупинськуДень всіх закоханих у ЦюрупинськуДень всіх закоханих у ЦюрупинськуДень всіх закоханих у ЦюрупинськуДень всіх закоханих у ЦюрупинськуДень всіх закоханих у ЦюрупинськуДень всіх закоханих у ЦюрупинськуДень всіх закоханих у ЦюрупинськуЧитайте також:
28.03.16 У Цюрупинську відбулися традиційні змагання з веслування

28.03.16 У Цюрупинську завершився перший етап чемпіонату України з мотокросу

26.03.16 Змагання з веслування імені І.М.Сотника у Цюрупинську (відео)

26.03.16 Відкриття чемпіонату України з мотокросу у Цюрупинську (відео)

25.03.16 У Цюрупинському дитячому садочку ремонтують навіси для дітей

25.03.16 Підприємство Дунапак Таврія погодилось провести реконструкцію парку на житлоселищі разом із

25.03.16 У Цюрупинську розпочались планові ремонти доріг

25.03.16 Про систему водовідведення у Цюрупинську

24.03.16 Справжній показ «ЕКО-МОДИ» у цюрупинському дитячому садочку

24.03.16 Сьогодні у Цюрупинську стартував всеукраїнський легкоатлетичний крос