Телефон горячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

Ваша думка має значення
Перейменування міста Цюрупинськ:

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

вологість:

тиск:

вітер:

Відбулася традиційна зустріч воїнів–інтернаціоналістів з міським головоюСьогодні, напередодні  27-ї річниці з дня виведення радянських військ з Афганістану відбулася  традиційна зустріч активу  міської та районної громадських організацій воїнів –інтернаціоналістів.

Зустріч проходила у діловому та конструктивному режимі. Активісти підняли ряд важливих питань: пільгові перевезення, виділення воїнам-інтернаціоналістам земельних ділянок під індивідуальне будівництво, проблема вивезення сміття та  наявність  безритульних тварин у мысті. Будівництво  нового пам’ятника на честь учасників бойових дій, тощо.

Міський голова розповів про реалії стану міського господарства, вивчення питання механізму та фінансування з місцевого бюджету пільгових перевезень.  

«Надзвичайно складним є питання твердих побутових відходів, але вже вчора ми почали вивозити сміття, яке назбиралося за певний період. Є домовленості із нашими колегами, партнерами та сусідами, які відгукнулись на моє прохання і підставили своє дружнє плече у вирішенні цієї прблеми, аби ціле місто не було заручниками політики», - підкреслив Д Воронов. 

Також  небайдужі активісти підняли питання  розкрадання та ганебного відношення до огорожі Парку Слави.  «Ми хочемо на честь цієї дати закласти міні парк із 27 дубів. Хай ростуть у нашому місту, на радість людям», - запропонував  активіст Ю.Шейко. 

Голова  районної організації В. Логвиновський закликав всіх - і  владу, і небайдужих жителів до співпраці, участі  у міських благодійних справах, реалізації ініціатив громади.

Додамо, що урочистості з нагоди  вшанування  військового подвигу воїнів – інтернаціоналістів відбудуться 15 лютого о 10.00  біля пам’ятного знаку (поблизу Цюрупинської гімназії).

 

Відбулася традиційна зустріч воїнів–інтернаціоналістів з міським головоюВідбулася традиційна зустріч воїнів–інтернаціоналістів з міським головою Відбулася традиційна зустріч воїнів–інтернаціоналістів з міським головоюВідбулася традиційна зустріч воїнів–інтернаціоналістів з міським головоюЧитайте також:
28.03.16 У Цюрупинську відбулися традиційні змагання з веслування

28.03.16 У Цюрупинську завершився перший етап чемпіонату України з мотокросу

26.03.16 Змагання з веслування імені І.М.Сотника у Цюрупинську (відео)

26.03.16 Відкриття чемпіонату України з мотокросу у Цюрупинську (відео)

25.03.16 У Цюрупинському дитячому садочку ремонтують навіси для дітей

25.03.16 Підприємство Дунапак Таврія погодилось провести реконструкцію парку на житлоселищі разом із

25.03.16 У Цюрупинську розпочались планові ремонти доріг

25.03.16 Про систему водовідведення у Цюрупинську

24.03.16 Справжній показ «ЕКО-МОДИ» у цюрупинському дитячому садочку

24.03.16 Сьогодні у Цюрупинську стартував всеукраїнський легкоатлетичний крос